17/11/2018 Junior Cross Country

Year 3 Boys:

1. Finley, Godinton Primary (Ashford)

2. Harry, Russell House (Malling & Sevenoaks)

3. Freddie, Ashford Prep (Ashford)

Team:

1. Saint Ronan’s School (Tunbridge Wells)

2. Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

3.Ashford Prep (Ashford)

 

Year 3 Girls:

1. Isa, The Granville (Malling & Sevenoaks)

2. Sophie, The Granville (Malling & Sevenoaks)

3. Ada, St Lawrence College Juniors (Thanet)

Team:

1. The Granville (Malling & Sevenoaks)

2. Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

3. Claremont Primary (Tunbridge Wells)

 

Year 4 Boys:

1. Matthew, Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

2. Bailee, Upton Juniors (Thanet)

3. Jonson, Temple Ewell (Dover)

Team:

1. Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

2. Claremont Primary (Tunbridge Wells)

3. Hilden Grange (Tonbridge & West Kent)

 

Year 4 Girls:

1. Tilly, Ashford Prep (Ashford)

2. Aki, Great Chart (Ashford)

3. Emilia, The Granville (Malling & Sevenoaks)

Team:

1. Ashford Prep (Ashford)

2. The Granville (Malling & Sevenoaks)

3. Claremont Primary (Tunbridge Wells)

 

Year 5 Boys:

1. Sebi, Hilden Grange (Tonbridge & West Kent)

2. Theo, Hilden Grange (Tonbridge & West Kent)

3. James, Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

Team:

1. Hilden Grange (Tonbridge & West Kent)

2. Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

3. Upton Juniors (Thanet)

 

Year 5 Girls:

1. Neve, Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

2. Violet, Boughton-under-Blean and Dunkirk (East Kent Coastal)

3. Rose, Roseacre Juniors (Maidstone)

Team:

1. Ashford Prep (Ashford)

2. Roseacre Junior School (Maidstone)

3. Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

 

Year 6 Boys:

1. Oliver, Luddenham Primary (East Kent Coastal)

2. Jasper, Junior Kings School (Canterbury City)

3. Oliver, Claremont Primary (Tunbridge Wells)

Team:

1. Russell House (Malling & Sevenoaks)

2. Claremont Primary School (Tunbridge Wells)

3. Kent College Juniors (Canterbury City)

 

Year 6 Girls:

1. Jasmine, The Granville (Malling & Sevenoaks)

2. Emily, Merton Court (Dartford)

3. Poppy, Goudhurst & Kilndown (Tunbridge Wells)

Team:

1. Somerhill School (Tonbridge & West Kent)

2. The Granville (Malling & Sevenoaks)

3. Claremont Primary (Tunbridge Wells)

Site by Sport Connect

Version 3.1.4 /